2 CAMERE | BALCON | PARCARE SUBTERANĂ | FLOREȘTI–zona EROILOR/CENTRALĂ

ID: P157470

Floresti

14
108.999€
  • Nr. camere:2
  • S. utila:53.40 mp
  • S. balcoane:4.00 mp
  • S. construita:64.08 mp
  • Comp.:Semidecomandat
  • Confort:1
  • Etaj:Etaj 2
  • Nr. bucatarii:1
  • Nr. bai:1
  • Nr. balcoane:1
  • Nr. parcari:1
  • Pret parcare:6.999€
  • Nr. garaje:1
  • Pret garaj:6.999€
  • An constructie:2024
  • An renovare:2025
  • Structura:Caramida
  • Tip imobil:Bloc
  • Regim inaltime:D+P+4
  • Orientare:Sud-Vest
  • Clasa energetica:B

Preț apartament: 108.999 €
Preț parcare subterană: 6.999 €
➡️ Se vinde DOAR împreună
📌 Total: 115.998 €
📍 Florești, str. Cătanelor, în vecinătatea str. Eroilor (zona centrală)
🏢 Bloc nou Arcdom, finalizat 2024
✅ Disponibil imediat
📷 Se vinde exact ca în poze (mobilat și utilat complet)

Nu toată lumea caută doar un apartament.
Unii caută un loc care să arate bine, să fie practic și să ofere confort real, fără compromisuri.

Acest apartament din Florești – zona Eroilor – este alegerea ideală pentru cei care vor o locuință modernă, într-un bloc nou, cu facilități premium și compartimentare inteligentă.

Compartimentare eficientă și modernă:
* Living + bucătărie open space
* Dormitor
* Baie cu duș walk-in
* Zonă de birou (perfectă pentru work from home)
* Dressing separat
* Hol
* Balcon generos cu 2 ieșiri (din living și dormitor)

📐 Suprafață utilă: 53,4 mp
📐 Suprafață totală: 57,3 mp

💡 Bonus important: există schiță în care arată posibilitatea de închidere a bucătăriei, dacă se dorește separarea spațiului.

✅ Dotări & Avantaje:
🔥 Încălzire în pardoseală – confort superior în orice sezon
🛗 Lift
🏢 Etaj 2 din 3 – poziție ideală
🔐 Interfon
📦 Mobilier modern + electrocasnice incluse
🧾 Electrocasnice în garanție
🌞 Apartament luminos, aerisit, cu design contemporan
🚗 Loc de parcare subterană inclus obligatoriu

📍 Locație excelentă – zona Eroilor / central Florești
Apartamentul este poziționat într-o zonă extrem de căutată, aproape de:
* magazine, farmacii, restaurante
* stații de transport în comun
* acces rapid spre Cluj-Napoca

🏡 Ideal pentru:
✔️ locuință personală (cu mutare imediată)